About2019-03-04T14:12:05+00:00

درباره مدرن لیزر

مرکز مدرن لیزر با مدیریت دکتر حاجیان  و کادری مجرب  برای انواع خدمات پوست و مو آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

رزرو نوبت

درباره ما

به نام خدا

مرکز تخصصی پوست و مو و زیبایی با مدیریت جناب آقای دکتر مهدی حاجیان با ارائه خدماتی چون لیزر موهای زائد، لیزر زیبایی،لاغری و بوتاکس در شهر زیبای اصفهان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

هدف از نام گذاری این مجموعه تخصصی زیبایی پوست و مو به نام مدرن لیزر رساندن این مفهوم به مخاطبین عزیز بوده است که این عزیزان می توانند تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی و لاغری را با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی های دنیا همگام با برترین و مدرنتر ین کلینیک های زیبایی جهان دریافت کنند.

مجموعه مدرن لیزر همواره با تحولات هر روزه و رو به بهبود در دانش پزشکی روز همگام بوده و سعی بر آن داشته است که با ارائه خدمات مدرن با کمترین عارضه و دوره نقاهت، گامی بلند و موثر در تسهیل کردن مسیر رسیدن به چهره ای ایده آل بردارد.

این مجموعه مسیر خود را با هدف گام نهادن در راهی منتج به ارائه خدماتی مدرن و به روز در عرصه پوست، مو و زیبایی آغاز نموده و با دریافت گواهینامه  ISO 9001-2015 هدف اصلی خود را رضایت مشتریان از طریق انجام خدماتی با بالاترین کیفیت قرارداده است.

کلینیک مدرن لیزر با کادری مجرب و تکنسین های کارآزموده با بهترین دستگاههای روز آمریکا از جمله لیزر موی زائد با لیزر الکساندریت از کمپانی  candela همچنین دستگاه منحصر به فرد لیزر اربیوم یگ از کمپانی بزرگ فوتونا و دستگاه آراف- وکیوم لاغری موضعی از کمپانی Nemesis. جهت رفاه حال شما عزیزان آماده خدمت رسانی می باشد

هدف ما رضایت شماست.